הדפסה על ספלים לבנים

אנו ב- SPEEDPIC גאים להעמיד לרשותכם שירות אישי, מהיר ואיכותי ביותר של הדפסה על מוצרים שונים. מדובר בהדפסות ברזולוציה גבוהה עם צבעים בולטים לעין ועמידים מאוד שיחזיקו לאורך שנים רבות. כל זאת במחירים נוחים ובאפשרות להזמנה פשוטה ובטוחה דרך אתר האינטרנט שלנו.

כיצד מבצעים את ההזמנה?
אם אתם מעוניינים להזמין הדפסת תמונה על ספל כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל העמוד המתאים באתר שלנו. כעת תוכלו לבחור בסוג הספל שאתם מעוניינים בו, למשל הדפסה על כוס טרמית, ספל לבן, ספל עם ידית בצורת לב, ספל פלא שחור (זהו ספל שחור שכאשר שופכים אליו את הנוזל הוא הופך ללבן ואז מתגלה באופן מפתיע ההדפסה עליו), וכן ספל עם כפית או ספל צבעוני. לאחר שנכנסתם אל המוצר הרלוונטי עליכם לבחור בין הזמנתו עם או ללא כיתוב, עם תמונה אחת או קולאז' של שתיים או שלוש תמונות, ולהחליט מהו הכיתוב שאתם רוצים על גביו. לאחר מכן, תוכלו לצרף קובץ עם כל תמונה ששמורה על המחשב שלכם, ואנו נדאג לעבדה ולהדפיסה באופן מושלם וברזולוציה גבוהה על הספל. לבסוף, יש גם לבחור את מספר הספלים שתרצו להזמין ותוכלו לאספם מהחנות שלנו או לקבלם למשלוח לכתובת המבוקשת.

ספל עם תמונה – למי זה מתאים?
ספל עם תמונה יכול להתאים למגוון רחב מאוד של מטרות. כך למשל, אפשר להזמין את הספל לקראת יום ההולדת של אחד מבני המשפחה עם כיתובים כמו "לאבא הכי טוב", "אוהבים אותך" וכדומה. כמו כן, זוהי מתנה מצוינת לצוות של עובדים במשרד, כאשר כל עובד מקבל ספל משלו שעל גביו מצוין שמו ולוגו של העסק. מעבר לכך, הדפסת תמונה על ספל מאפשרת לכם ליצור סט כוסות נפלא לבית, עם תמונות שצילמתם בעצמכם בעת טיולים, של אנשים יקרים ללבכם, ועוד. אגב, אנו מציעים המון אפשרויות נוספות של הדפסה על מוצרים לבית כמו על כריות, פדים לעכבר, מגן לטלפון, זכוכית ועץ, שעונים ותיקים.

לפרטים נוספים בנושא ולקבלת ייעוץ מקצועי פנו אלינו בטלפון 03-9313677.