חנות ראשית להזמנות ואיסוף | ההגנה 18,מרכז העיר פ"ת

טלפון -03-9313677

                  http://ps.vkiosk.co.il  לשליחת תמונות לחץ כאן 

 

 

 

 

 

 

 

 

הדפסה על בד קנבס

בזכות התפתחויות טכנולוגיות בתחום הדפוס הפכה הדפסת תמונות על קנבס לנגישה עבור כלל הציבור. אכן, בשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר ישראלים שבוחרים לתלות בביתם או להעניק לחבריהם תמונות יפהפיות של הבד האיכותי, המתוח על גבי מסגרת עץ. אנו ב- SPEEDPIC מזמינים אתכם ליהנות משירות מהיר ומקצועי ביותר, הכולל אפשרות להזמנת הדפסת תמונה על קנבס דרך האתר שלנו.

אז איך מזמינים הדפסה על קנבס?
אם ברצונכם להזמין הדפסת תמונות על קנבס כל שעליכם לעשות הוא להיכנס אל העמוד הרלוונטי באתר ולבצע מספר בחירות בסיסיות. ראשית, תוכלו לבחור את גדול התמונה המבוקש שנע בין 20 על 30 ס"מ ל- 100 על 140 ס"מ. שנית, תוכלו לבחור אם להוסיף כיתוב כלשהו לתמונה, בין אם מדובר באיחול לבבי למקבל המתנה, או בכיתוב אישי המציין מתי נלקחה התמונה או כל מסר מבוקש אחר. בנוסף, ניתן לבחור בין הדפסת תמונה בלבד, כיתוב בלבד, או גם כיתוב וגם תמונה. לאחר מכן, תוכלו לבחור את כמות התמונות המבוקש, למשל כדי ליצור קולאז תמונות על קנבס. לבסוף, במידה שאתם מעוניינים להעלות תמונה משלכם ולהדפיסה על קנבס תוכלו לצרף את הקובץ מתוך המחשב שלכם. בשלב הבא אנו נבצע את תהליכי העיבוד באמצעות תוכנות ומכונות מיוחדות, כאשר את המוצר המוגמר תוכלו לאסוף מהחנות שלנו או לקבל במשלוח לביתכם.
 

מדוע דווקא על קנבס?
לאורך השנים נחשב בד הקנבס למוצר יקר ערך שבו השתמשו בעיקר אמנים ואדריכלים, וזאת עקב עמידותו ואיכותו הגבוהה. יחד עם זאת, ההתפתחות הטכנולוגית אפשרה לכולנו ליהנות ממגוון יתרונותיו של הבד. אין ספק שיתרונו המרכזי טמון ביכולת להפוך כל תמונה ששמורה על קובץ במחשב, בסמארטפון או במצלמה ליצירה אומנותית התלויה בבית. מדובר בבד המעניק עומק ונופך מרשים, כאשר הצוות המקצועי שלנו מעבד ומלטש את התמונה ברמה הגבוהה ביותר בין אם מדובר ביצירת קולאז' או תיקון צבע. בנוסף לכך, הקנבס הוא בד עמיד מאוד שתחת השגחה נאותה יחזיק לאורך שנים, והוא גם אינו צריך מסגרת כך שהמתיחה על גבי מסגרת העץ יוצרת תמונה שלמה ומושלמת עם מימד של עומק על גבי הקיר. כל זאת, במחירים נוחים מאוד ושווים לכל נפש, וללא צורך לאתר ולרכוש מסגרת מתאימה לתמונה.

לפרטים נוספים, הזמנות וקבלת ייעוץ מקצועי פנו אלינו בטלפון 03-9313677.