חנות ראשית להזמנות ואיסוף | ההגנה 18,מרכז העיר פ"ת

טלפון -03-9313677

                  http://ps.vkiosk.co.il  לשליחת תמונות לחץ כאן 

 

 

 

 

 

 

 

 

כלים מקצועיים להפיכת תמונות משחור לבן לצבעוני

כלים מקצועיים להפיכת תמונות משחור לבן לצבעוני

 חברת ספידפיק מפעילה מספר חנויות צילום ודפוס במרכז ומספקת את שירותיה גם און ליין. עימנו תוכלו להפוך תמונות משחור לבן לצבעוני עבור מחיר הוגן ותחרותי, כאשר את התמונות תקבלו דרך רשת האינטרנט או מודפסות בכל גודל מבוקש על גבי נייר איכותי מט או מבריק. בנוסף, אצלנו תוכלו גם להדפיס תמונות על גבי מגוון חומרים לרבות זכוכית, קנבס, כריות וחולצות.

 

עריכת תמונות עם תוכנות מתקדמות

 למען עריכת תמונות, יצירת קולאז'ים, שחזור תמונות, תמונות פסיפס ועוד, אנו נעזרים בתוכנות חכמות ומתקדמות כדוגמת פוטושופ. את עבודות העריכה מבצע הצוות המקצועי של חברתנו הכולל גרפיקאים מנוסים בענף הצילום. אנו מחזיקים בידע, בכלים ובתכונות הדרושות גם עבור הפיכת תמונות משחור לבן לצבעוני, וזאת באופן הטוב, מדויק והמקצועי ביותר שהטכנולוגיות העכשוויות מאפשרות.

 

הקושי בצביעת תמונות שחור לבן בעבר

 עד לפני מספר שנים יכולת זו הייתה מאוד מוגבלת וכרוכה בעבודות עריכה יקרות ומסורבלות. מלאכת צביעת תמונות וסרטים בשחור לבן התבססה בעבר על עבודה ידנית ברובה, שדרשה  לחלק כל אובייקט בתמונה לאזורים ולקבוע עבורם את הגוון והצבע המתאימים. גם לא נמצאו תוכנות המסוגלות לבצע עבודה זו לבד ולזהות באופן נכון, מדויק ואמין אובייקטים וגווני צבע מתאימים להם. למרבה המזל, המגבלות האלו השתנו בזכות חידושים ופריצות טכנולוגיות בתחום.

 

טכנולוגיה ממוחשבת וחדישה

 בזכות התפתחת מואצת של הטכנולוגיה בענף הצילום והדפוס בעשור האחרון, האפשרויות לפיתוח תמונות רבות ומגוונות. בין היתר, ניתן גם להפוך תמונות שצולמו בשחור לבן לצבעוניות במהירות ובקלות. מדובר בתוכנות מחשב חכמות ומתקדמות היודעות באופן אוטומאטי לצבוע תמונות שצולמו בשחור לבן, ישנות או חדשות, באופן שנראה כאילו במקור צולמו בצבע. מאחורי תוכנות אלו עומד אלגוריתם מהפכני שנעזר במאגר זיכרון של מיליוני תמונות ומסוגל לזהות גווני צבע באופן הגיוני ונכון, בין אם מדובר בתמונות של אנשים, נוף, בעלי חיים, מבנים או כל צילום אחר. התוצאות המתקבלות הן איכותיות ומרשימות ומספקות מענה למגוון צרכים של לקוחות פרטיים, עסקיים ומקצועיים.

 

הזמנת שירותינו

 הפיכת תמונות שחור לבן לצבע וקבלתן מודפסות אפשרית ישירות דרך האתר של חברתנו. בנוסף, לביצוע הזמנות וקבלת עוד מידע בנושא ניתן להגיע לחנות הראשית שלנו בפתח תקווה או ליצור קשר עם  ספידפיק בטלפון 03-9313677.